• Pošaljite mi kopiju:

•

Primera: "Kraljevi" novom pobjedom došli na bod od naslova prvaka

Bila je ovo 29 pobjeda Reala u prvenstvu

Na Santiago Bernabeu u 35. kolu španske Primere, Real je savladao Sevillu sa 3:0.

Iako je bh. reprezentativac Emir Spahić doputovao u glavni grad Španije, ipak nije ga bilo na popisu igrača gostujuće ekipe.

Madriđani su došli u vodstvo golom Ronalda u 19. minutu, a na asistenciju Benzeme.

Rezultatom 1:0 otišlo se na odmor.

U nastavku susreta u 49. minutu Benzema povećava vodstvo na 2:0 nakon odličnog dodavanja Di Marije.

Tri minute kasnije uvjerljivu pobjedu Kraljeva ovjerio je Benzema svojim drugim golom na utakmici.

Bila je ovo 29 pobjeda Reala u prvenstvu.

Nedelja, 29. April 2012 u 16:57

Izvor: scsport,bh-news

Tagovi: Real, Sevilla