BH-News.com - RSS : Sport http://www.bh-news.com/ba/ BH News - Vijesti iz Bosne i Hercegovine Sun, 01 Feb 2015 08:09:42 +0100 rs BH-News.com - RSS : Sport 253 40 http://www.bh-news.com/ba/ http://www.bh-news.com/grafika/dizajn/heder/logo_bh-news_print.jpg TKDS BIH: Čelnici Olimpijskog komiteta BiH se pozivaju da poštuju Zakon http://www.bh-news.com/ba/vijest/36410/tkds_bih_chelnici_olimpijskog_komiteta_bih_se_pozivaju_da_postuju_zakon.html Fri, 30 Jan 2015 21:58:14 +0100 Sport Tahirović: Imamo kvalitet za Evropsko prvenstvo http://www.bh-news.com/ba/vijest/36386/tahirovic_imamo_kvalitet_za_evropsko_prvenstvo.html Thu, 29 Jan 2015 12:27:17 +0100 Sport Jusuf Nurkić treći 'rookie' NBA lige http://www.bh-news.com/ba/vijest/36371/jusuf_nurkic_treci_rookie_nba_lige.html Wed, 28 Jan 2015 14:44:57 +0100 Sport Navijački transparent koji je šokirao svjetsku javnost http://www.bh-news.com/ba/vijest/36372/navijachki_transparent_koji_je_sokirao_svjetsku_javnost.html Tue, 27 Jan 2015 23:21:14 +0100 Sport Mirsad Bektić: Bilo bi nevjerovatno kada bih se mogao boriti u svojoj BiH http://www.bh-news.com/ba/vijest/36343/mirsad_bektic_bilo_bi_nevjerovatno_kada_bih_se_mogao_boriti_u_svojoj_bih.html Mon, 26 Jan 2015 09:00:52 +0100 Sport Svijet u šoku nakon vijesti o bolesti Mirze Teletovića http://www.bh-news.com/ba/vijest/36337/svijet_u_soku_nakon_vijesti_o_bolesti_mirze_teletovica.html Sun, 25 Jan 2015 08:38:40 +0100 Sport Larisa Cerić sportista godine http://www.bh-news.com/ba/vijest/36325/larisa_ceric_sportista_godine.html Sat, 24 Jan 2015 13:21:11 +0100 Sport Namještena utakmica na kojoj je Vedad Ibišević dao dva gola? http://www.bh-news.com/ba/vijest/36318/namjestena_utakmica_na_kojoj_je_vedad_ibisevic_dao_dva_gola.html Fri, 23 Jan 2015 15:25:26 +0100 Sport U Italiji podignuta optužnica protiv Diega Maradone http://www.bh-news.com/ba/vijest/36300/u_italiji_podignuta_optuznica_protiv_diega_maradone.html Thu, 22 Jan 2015 14:43:39 +0100 Sport Nadal i Federer u 3. kolu Australian Opena http://www.bh-news.com/ba/vijest/36289/nadal_i_federer_u_3_kolu_australian_opena.html Wed, 21 Jan 2015 17:00:51 +0100 Sport Ministarstvo civilnih poslova BiH ne podržava Olimpijski komitet http://www.bh-news.com/ba/vijest/36280/ministarstvo_civilnih_poslova_bih_ne_podrzava_olimpijski_komitet.html Tue, 20 Jan 2015 19:54:34 +0100 Sport Rukometna reprezentacija BiH poražena od Makedonije http://www.bh-news.com/ba/vijest/36265/rukometna_reprezentacija_bih_porazena_od_makedonije.html Mon, 19 Jan 2015 21:47:22 +0100 Sport Robena ujeo krokodil za ruku http://www.bh-news.com/ba/vijest/36250/robena_ujeo_krokodil_za_ruku.html Sat, 17 Jan 2015 16:45:04 +0100 Sport Pobjeda bh. rukometaša na otvaranju SP-a u Kataru http://www.bh-news.com/ba/vijest/36234/pobjeda_bh_rukometasa_na_otvaranju_sp_a_u_kataru.html Fri, 16 Jan 2015 16:39:33 +0100 Sport Rukometna reprezentacija BiH u Kataru http://www.bh-news.com/ba/vijest/36212/rukometna_reprezentacija_bih_u_kataru.html Thu, 15 Jan 2015 10:45:43 +0100 Sport Ancelotti: Bilo bi sjajno imati Messija i Ronalda u ekipi http://www.bh-news.com/ba/vijest/36207/ancelotti_bilo_bi_sjajno_imati_messija_i_ronalda_u_ekipi.html Wed, 14 Jan 2015 10:34:09 +0100 Sport Cristiano Ronaldo dobitnik je Zlatne lopte http://www.bh-news.com/ba/vijest/36184/cristiano_ronaldo_dobitnik_je_zlatne_lopte.html Mon, 12 Jan 2015 20:54:23 +0100 Sport Mehmed Alispahić novi igrač FK Sarajevo http://www.bh-news.com/ba/vijest/36182/mehmed_alispahic_novi_igrach_fk_sarajevo.html Mon, 12 Jan 2015 18:39:35 +0100 Sport Jeste li vidjeli izuzetan pogodak Izeta Hajrovića? http://www.bh-news.com/ba/vijest/36175/jeste_li_vidjeli_izuzetan_pogodak_izeta_hajrovica.html Sun, 11 Jan 2015 22:01:16 +0100 Sport Edin Džeko prelazi na posudbu u milanski Inter? http://www.bh-news.com/ba/vijest/36157/edin_dzeko_prelazi_na_posudbu_u_milanski_inter.html Fri, 09 Jan 2015 18:47:49 +0100 Sport